Wedstryde 28 Maart 2019

A-veld

Nr Tyd Span Punte Skole Punte Speler van die wedstryd
A1 08:00 O/16 41 Tuine vs Frikkie Meyer 12 Eric Coetzer (T)
A2 09:00 O/16 5 Driehoek vs HTS Tom Naude 46 Shane Mushwana (T)
A3 10:00 O/16 33 Ellisras vs HTS John Vorster 0 Mynhardt du Plessis (E)
A4 11:00 O/16 26 Zwartkop vs Oos Moot 3 Jarno Snyders (Z) 
A5 12:00 1ste 12 Curro Nelspruit vs HTS Tom Naude 15 Alex Hamman (T)
A6 13:00 1ste 0 Curro Hazeldean vs Driehoek 44 Christopher Pistorius (D)
A7 14:00 1ste 0 HTS Witbank vs Geel kobras Affies 27 Jano Bester (A)
A8 15:00 1ste 26 HTS John Vorster vs Erasmus  14 Neil Pretorius (J)
A9 16:00 1ste  19 Northcliff High vs Morgenzon  13 George Devenish (N)
A10 17:00 1ste 15 Rooikatte vs Tuine  0 LJ Pretorius (R)
A11 18:00 1ste 8 Hugenote vs Hans Strijdom 7 Edward Evans (Hg)
A12 19:00 1ste 22 Klerksdorp vs Lydenburg 7 Isrome Phatudi (K)
A13 20:00 1ste 17 Oos Moot vs Witteberg 7 Roland Visagie (O)

B-veld

Nr Tyd Span Punte Skole Punte Speler van die wedstryd
B1 08:00 2de 34 Oos Moot vs Klerksdorp 0 Heinrich Ferreira (O)
B2 09:00 2de 43 Hans Strijdom 3 vs Waterberg 0 Stefan Breet (H)
B3 10:00 2de 29 Hans Strijdom  vs Northcliff High 0 Ruben Schmidt (H)
B4 11:00 2de 10 HTS Witbank vs Lydenburg 26 Willie Lategan (W)
B5 12:00 2de 15 Affies Rooi Harte vs Witteberg 19 Christiaan Riets (W)
B6 13:00 O/16 31 Kroonstad vs Zwartkop B 12 Liam De Wet (K) 
B7 14:00 O/16 14 Witteberg vs Piet Potgieter 8 Johan Welgemoed (W)
B8 15:00 O/16 5 Hugenote vs Jeugland 21 Theo van der Merwe (J)
B9 16:00 O/16 47 Dinamika vs Hans Strijdom 0 Damian Smith (D)
B10 17:00 O/16 15 Lydenburg vs Erasmus 5 Kyle Van Staden (L)

C-veld

Nr Tyd Span Punte Skole Punte Speler van die wedstryd
C1 08:00 O/15 19 Tom Naude vs John Vorster 22 Mason Pretorius (J)
C2 09:00 O/15 10 Curro Hazeldean vs Northcliff High 26 Matthew Ford (N)
C3 10:00 O/15 31 Hans Strijdom vd Driehoek 0 Phillip Von Wieligh (H)
C4 11:00 O/15 19 Kroonstad vs Ellisras 22  
C5 12:00 O/16 40 Northcliff vs Curro Hazeldean 5 Ethan Devraj (N)
C6 13:00 O/15 0 Lydenburg vs Dinamika 54 Zandrich Fourie (D)
C7 14:00 2de  7 HTS Rustenburg vs Driehoek 31 Tiaan Kruger (D)
C8 15:00 O/15 15 Anker vs Piet Potgieter 3 Tegan Baatjes (A)
C9 16:00 O/15 56 Oos Moot vs Noordheuwel B 0 Gideon Van Rooyen (O)
C10 17:00 O/15 26 Noordheuwel A vs Witteberg 0 Ruan Sutherland (N)

D-veld

Nr Tyd Span Punte Skole Punte Speler van die wedstryd
D1 08:00 O/14 12 Dinamika vs Ellisras 19 Erhard Geyeser (E)
D2 09:00 O/14 28 HTS Middelburg vs Piet Potgieter 0  
D3 10:00 O/14 0 Curro Hazeldean vs Oos Moot 46 Gert-Hendrik Grobler (O)
D4 11:00 O/14 47 Hans Strijdom vs Driehoek 7 Juandre Strydom (H)
D5 12:00 O/14 17 Kroonstad vs Lydenburg 14 Keith Mlaudzi (L)
D6 13:00 O/14 10 Tom Naude vs John Vorster 0 Lesetja Mamabolo (T)
D7 14:00 O/14 22 Tuine vs Northcliff High 17 Kevin Bosman (T)
D8 15:00 O/14 14 Dr EG Jansen vs Noordheuwel 28 JT Kapank (N)
D9 16:00 O/14 7 Witteberg vs Die Anker 24 Benton Giessing (D)
D10 17:00 O/15 7 Morgenzon vs HTS Middelburg 14 Donovan Niemann (H)