Uitslae – 4 April 2013

A-veld

NR TYD OUD PTE SPANNE PTE SPELER VD WEDSTRYukD
A1 09:00  O/16  20  John Vorster vs Hans Strijdom  3  Henrico Gouws
A2 10:00  O/16  24  Overkruin vs Lydenburg  5  Ettiene Bezuidenhout
A3 11:00  O/16  3  Oos Moot vs HTS Middelburg  24  Gerik Mynhardt
A4 12:00  1ste  13  Carletonville vs Gerrit Maritz  13  Litha Vunisa
A5 13:00  1ste  3  Fochville vs Hoogenhout  47  Christiaan Potgieter
A6 14:00  1ste  12  Rooikatte vs HTS Rustenburg  5  Francois Pieterse
A7 15:00  1ste  8  Lydenburg vs Wonderboom  15  Devon Slinger
A8 16:00  1ste  11  Overkruin vs Oos Moot  13  Morne Botha
A9 17:00  1ste  17  Hans Strijdom vs HTS John Vorster  7  Deon Mans
A10 18:00  1ste  59  HTS Middelburg vs Zwartkop  3 Barend Smit

B-veld

NR TYD OUD PTE SPANNE PTE SPELER VD WEDSTRYD
B1 09:00  2 de  32  Lydenburg vs Gerrit Maritz  0  Kobus Pretorius
B2 10:00  2 de  19  Fochville vs Secunda  7  Banie Bouwer
B3 11:00  2 de  8  John Vorster vs Jeppe Boys  10  Joshua Allan
B4 12:00  2 de  22  Noordheuwel vs  Hans Strijdom  15  Archie Dornbrack
B5 13:00  O/16  0  HTS Rustenburg vs Noordheuwel  37  Stephan Zeelue
B6 14:00  O/16  7  Montana vs Ermelo  6  Jacques Coetzer
B7 15:00  O/16  14  Dinamika vs Hoogenhout  15  Jacques Rocher
B8 16:00  O/16  7  Fochville vs Zwartkops  20  Johan Kleynhans
B8 17:00  O/16  71  Secunda vs Gerrit Maritz  0  Surprise Nkambule

C-veld

NR TYD OUD PTE SPANNE PTE SPELER VD WEDSTRYD
C1 09:00 O/15  0  Bastion vs Hoogenhout  41  Henko Louw
C2 10:00 O/15  0  Gerrit Maritz B vs Secunda  56  Dewald Barnard
C3 11:00 O/15  32  HTS Middelburg vs Montana  5  Zander Joubert
C4 12:00 O/15  29  Hans Strijdom vs PHS  5  HP van der Walt
C5 13:00 O/15  3  Overkruin vs Lydenburg  5  Wynand Pretorius
C6 14:00 O/15  13  Oos Moot vs Dinamika  10  Dehan Williams
C7 15:00 O/15  31  Zwartkops vs Fochville  0  Durandt Serfontein
C8 16:00 O/15  15  Gerrit Maritz vs HTS John Vorster  3  Arno Killian
C9 17:00 O/15  10  Wonderboom vs Noordheuwel  3  Lee Jordaan

D-veld

NR TYD OUD PTE SPANNE PTE SPELER VD WEDSTRYD
D1 09:00 O/14  10  Fochville vs Gerrit Maritz  5  Jaco Vewas
D2 10:00 O/14  7  Dinamika vs Lydenburg  19  Roelof Oelofse
D3 11:00 O/14  14  Hans Strijdom vs Overkruin  5  Franco van Deventer
D4 12:00 O/14  17  Oos Moot vs Secunda  12  Eddie Ludick
D5 13:00 O/14  13  Montana vs Hoogenhout  5  Franco Willemse
D6 14:00 O/14  31  HTS Middelburg vs Zwartkop  5  Riekert Barnard
D7 15:00 O/14  65  HTS John Vorster vs Bastion  0  Jadin Jooste
D8 16:00 O/14  17  PHS vs Noordheuwel  21  Stephan Germishuize