Uitslae – 2 April 2013

A-veld

NR TYD OUD PTE SPANNE PTE SPELER VD WEDSTRYD
A1 09:00 O/16 31 HTS Middelburg vs Montana 10  Gerrit Meynard
A2 10:00 O/16 43 Oos Moot vs Ermelo 5  JP Alberts
A3 11:00 O/16 42 Overkruin vs Noordheuwel 7  Tiaan van Straten
A4 12:00 1ste 73 Rooikatte vs Fochville 0  Micus Grech
A5 13:00 1 ste 41 Oos Moot vs Carletonville 5  Ruben van der Merwe
A6 14:00 1 ste 14 Gerrit Maritz vs Lydenburg 28  Ruhan Bouwer
A7 15:00 1 ste 21 Wonderboom vs Hoogenhout 5  Renaldo Delport
A8 16:00 1 ste 29 HTS Middelburg vs HTS John Vorster 15  Rowan Gouws
A9 17:00 1 ste 14 Zwartkop vs HTS Rustenburg 12  Ruan Oberholser
18:00 Spelers tree aan vir optog
18:45 Openingseremonie
A10 19:30 1 ste 8 Hans Strijdom vs Overkruin 13  Gerhard Smit

B-veld

NR TYD OUD PTE SPANNE PTE SPELER VD WEDSTRYD
B1 09:00 2de 0 Gerrit Maritz vs Noordheuwel 36  Morne van Staden
B2 10:00 2de 12 Hans Strijdom vs Secunda 0  Conrad van Deventer
B3 11:00 2de 10 Fochville vs Jeppe Boys High 22  Matthew Sterley
B4 12:00 2de  0 Lydenburg vs John Vorster  17  Paul Banninga
B5 13:00 O/16 21 Secunda vs Zwartkop 14  Stephan Kruger
B6 14:00 O/16 10 Fochville vs Hans Strijdom 24  Dewan Palmer
B7 15:00 0/16 26 Gerrit Maritz vs HTS Rustenburg 3  Hammie Wessels
B8 16:00 O/16 10 Dinamika vs Lydenburg 19  Franco Terblanche
B8 17:00 0/16 0 Hoogenhout vs John Vorster 60  Henrico Gouws

C-veld

NR TYD OUD PTE SPANNE PTE SPELER VD WEDSTRYD
C1 09:00 O/15 7 Hans Strijdom vs Oos Moot 10  Xander Pretorius
C2 10:00 O/15 7 Lydenburg vs Fochville 24  Emile Laubscher
C3 11:00 O/15 20 Dinamika vs Montana 19  Wian Horn
C4 12:00 O/15 7 Bastion vs Gerrit Maritz 12
C5 13:00 O/15 34 Noordheuwel vs Overkruin 3  Ricardo Meyer
C6 14:00 O/15 54 Hoogenhout vs Gerrit Maritz B 0  Nico Jonker
C7 15:00 O/15 64 Zwartkop vs Secunda 0  Nathan Nel
C8 16:00 O/15 12 HTS John Vorster vs PHS 10  Joseph Mmopane
C9 17:00 O/15 0 HTS Middeburg vs Wonderboom 3  Henry Nell

D-veld

NR TYD OUD PTE SPANNE PTE SPELER VD WEDSTRYD
D1 10:00 O/14 19 Dinamika vs Zwartkop 34  Miche Groenewald
D2 11:00 O/14 0 Hans Strijdom vs Hoogenhout 22  Lunga Mnisi
D3 12:00 O/14 5 Fochville vs PHS 64  Dewald Stroebel
D4 13:00 O/14 5 Lydenburg vs Montana 19  Renier Troskie
D5 14:00 O/14 0 Secunda vs HTS John Vorster 19  Kevin Roelofse
D6 15:00 O/14 36 HTS Middelburg vs Oos Moot 7  Uys du Preez
D7 16:00 O/14 45 Bastion vs Overkruin 12  Divan Meyburgh
D8 17:00 O/14 73 Noordheuwelvs Gerrit Maritz 0  Lehan van den Boogert